O nas

Serwis Natorze.pl rozpoczął działalność w grudniu 2018 roku. Jest on bliźniaczą stroną Naszosie.pl – największego polskiego serwisu internetowego o kolarstwie szosowym, która może poszczycić się milionem unikalnych użytkowników rocznie oraz dziesięcioma milionami odsłon rocznie. Redakcję Natorze.pl tworzą po części dziennikarze znani z Naszosie.pl, oraz nowe twarze.

Kolarstwo, ale także nasza pasja do niego nie kończy się na szosie. Polscy zawodnicy odnoszą na torze coraz więcej sukcesów, międzynarodowe zawody torowe jak mistrzostwa świata i Europy, Puchar Świata czy legendarne sześciodniówki, cieszą się coraz większą widownią i zainteresowaniem. Nie mogliśmy przejść wobec tego obojętnie – stąd Natorze.pl.

Aspirujemy do bycia największym i najbardziej rzetelnym polskim serwisem internetowym o tej tematyce. Planujemy objąć patronat medialny nad najważniejszymi wyścigami torowymi w Polsce, a może nawet także na świecie. Będziemy na miejscu wydarzeń, dostarczając materiały z pierwszej ręki. Znajdziemy się również blisko biało-czerwonych oraz zagranicznych zawodników, dzięki którym ta dyscyplina sportu jest tak piękna i atrakcyjna.

Zapraszamy do odwiedzania Natorze.pl oraz profili serwisu w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Twitterze.