O Natorze.pl

Serwis Natorze.pl rozpoczął działalność w grudniu 2018 roku. Jest on bliźniaczą stroną Naszosie.pl – największego polskiego serwisu internetowego o kolarstwie szosowym, która może poszczycić się milionem unikalnych użytkowników rocznie oraz dziesięcioma milionami odsłon rocznie. Redakcję Natorze.pl tworzą po części dziennikarze znani z Naszosie.pl, oraz nowe twarze.

Kolarstwo, ale także nasza pasja do niego nie kończy się na szosie. Polscy zawodnicy odnoszą na torze coraz więcej sukcesów, międzynarodowe zawody torowe jak mistrzostwa świata i Europy, Puchar Świata czy legendarne sześciodniówki, cieszą się coraz większą widownią i zainteresowaniem. Nie mogliśmy przejść wobec tego obojętnie – stąd Natorze.pl.

Aspirujemy do bycia największym i najbardziej rzetelnym polskim serwisem internetowym o tej tematyce. Planujemy objąć patronat medialny nad najważniejszymi wyścigami torowymi w Polsce, a może nawet także na świecie. Będziemy na miejscu wydarzeń, dostarczając materiały z pierwszej ręki. Znajdziemy się rownież blisko biało-czerwonych oraz zagranicznych zawodników, dzięki którym ta dyscyplina sportu jest tak piękna i atrakcyjna.

Zapraszamy do odwiedzania Natorze.pl oraz profili serwisu w mediach społecznościowych – na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Redakcja

Redaktor naczelny:
Marek Bala

mail: marek.bala@naszosie.pl

Redaktorzy:

Marta Wiśniewska

Monika Skóra

Maciej Mikołajczyk

Kontakt

natorze.pl

Primero Marek Bala
ul Jagodna 11/2
04-424 Warszawa
e-mail: kontakt@naszosie.pl