fot. Arena Pruszków

Tydzień po pierwszej edycji odbędą się drugie zawody Torowego Pucharu Mazowsza. Zapraszamy serdecznie na tor w Pruszkowie.

Organizatorem zawodów jest Mazowiecko-Warszawski Związek Kolarski. Już 7 października rozegrano pierwsze zmagania, a druga edycja zaplanowana jest na najbliższą sobotę. Jak czytamy w regulaminie „Prawo startu w zawodach mają zawodnicy i zawodniczki posiadający licencje zawodnicze. W starszych kategoriach dopuszcza się zawodników bez licencji o ile posiadają ubezpieczenie OC i NNW.”

Nieco inne, ale prawie takie same, będą konkurencje, w których rozgrywane będą zawody niż w pierwszej edycji. Kolarze ścigać się będą w scratchu, wyścigu eliminacyjnym, wyścigu sprinterskim na 250 metrów dla młodszych oraz 500 metrów dla starszych.

Zawody, tak samo jak tydzień wcześniej, rozpoczną się o godzinie 13:00. Program oraz podstawowe informacje można znaleźć w regulaminie.

Poprzedni artykułTorowy Puchar Mazowsza – 1. edycja
Kamil Karczmarek
Dziennikarz z zamiłowania. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportu. Od kolarstwa szosowego, po BMX, do saneczkarstwa, snowboardu i bobslei. Student turystyki historycznej.