fot. UCI

Zapraszamy na pierwszą edycję Torowego Pucharu Mazowsza, która odbędzie się już w października. Zgłoszenia trwają.

Nowe zawody czekają nas na Arenie Pruszków. Na 7 października zaplanowano 1. edycję Torowego Pucharu Mazowsza. Organizatorami są: Mazowiecko-Warszawski Związek Kolarski, Warszawski Klub Kolarski i BM Usługi. Wyścigi rozpoczną się o 13:00, ale weryfikacja i odbiór numerów startowych dla zawodników będą miały miejsce już o 12:15.

Jak czytamy w komunikacie „Prawo startu w zawodach mają zawodnicy i zawodniczki posiadający licencje zawodnicze. W starszych kategoriach dopuszcza się zawodników bez licencji o ile posiadają ubezpieczenie OC i NNW.”

Opłata startowa wynosi 20 złotych dla kategorii żak, młodzik i junior młodszy, a 30 złotych dla juniorów oraz starszych. Organizatorzy zapraszają wszystkich od kategorii żak aż do masters. Zawody zostaną rozegrane w trzech konkurencjach: scratch, wyścig eliminacyjny i wyścig na 500 metrów ze startu zatrzymanego.

Szczegółowe informacje oraz opis sposobu zgłoszenia do zawodów opisane są w regulaminie.

Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/s/torowy-puchar-mazowsza-1-edycj/755558446336493/

Poprzedni artykułWyniki Mistrzostw Polski 2023
Następny artykułTorowy Puchar Mazowsza – 2. edycja
Kamil Karczmarek
Dziennikarz z zamiłowania. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportu. Od kolarstwa szosowego, po BMX, do saneczkarstwa, snowboardu i bobslei. Student turystyki historycznej.