fot. Szymon Gruchalski

Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej mistrzostw świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie 2019 można już nabywać bilety na to wydarzenie – ceny na każdy z pięciu dni rywalizacji rozpoczynają się od 20 złotych. 

Wysokość cen biletów różni się oczywiście od miejsca usytuowania na trybunach oraz od typu biletu – najtańszy kosztuje 20 złotych, zaś najdroższe, w strefie VIP przekraczają 100 złotych. Pierwsze sztuki już znikają, dlatego chętni muszę się spieszyć.

Organizatorzy przygotowali możliwość zakupu biletów całodniowych, na sesję wieczorną FAN TICKET całodniowy i FAN TICKET na sesję wieczorną. Szczegóły można znaleźć tutaj w zakładce bilety.

Welodrom w Pruszkowie będzie gościł tę najstarszą torową imprezę po raz drugi w historii – ostatnio raz miało to miejsce w 2009 roku, a Polacy nie zdobyli żadnego medalu.

W sumie biało-czerwoni zdobyli dwadzieścia trzy medale, w tym dziewięć złotych. Przypomnijmy, że aktualnym mistrzem świata w omnium jest Szymon Sajnok, który od przyszłego sezonu będzie ścigał się w barwach CCC Team – pierwszej w historii polskiej drużynie rangi World Tour.

Poprzedni artykułBez hamulców i na ostro – cz. 2
Następny artykułHarmonogram mistrzostw świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie
Marta Wiśniewska
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. W kolarstwie szosowym urzeka ją estetyka tej dyscypliny stojąca w opozycji do cierpienia. Amatorsko jeździ na rowerze górskim i szosowym, przejeżdżając kilka tysięcy kilometrów rocznie.