fot. KK Ziemia Darłowska

Do grona prestiżowych partnerów Klubu Kolarskiego Ziemia Darłowska dołączyła największa w Europie Środkowo-Wschodniej Fabryka Domów Mobilnych – LARK Leisure Home. Firma doceniła osiągnięcia sportowe Marleny Karwackiej, Darii oraz Wiktorii Pikulik.

Przyszły sezon to dla kolarek Ziemi Darłowskiej ogromne wyzwanie. Marlena Karwacka, Daria oraz Wiktoria Pikulik mają ogromne szanse pojechać na Igrzyska do Tokio. – Dziewczyny są w znakomitej formie co potwierdzały na tegorocznych międzynarodowych zawodach odnosząc wiele sukcesów – tłumaczy Eugeniusz Adamów.

Firma LARK jest największą i najnowocześniejszą w Europie Centralnej fabryką domów mobilnych i modułowych i chce współpracować również z najlepszymi. – Cieszę się, że tak zdolne dziewczyny staną się częścią Akademii Sportu LARK i w barwach firmy LARK będą reprezentować kraj na Olimpiadzie w Tokio – podkreślał Leszek Klin Dyrektor Kreatywny marki LARK.

Umowa będzie obowiązuje do końca przyszłego roku, a zawodniczki Daria, Marlena oraz Wiktoria w nowym sezonie będą reprezentowały klub LARK Ziemia Darłowska.

– W imieniu zarządu klubu oraz wszystkich naszych zawodników i zawodniczek serdecznie dziękuję Państwu Agnieszce i Leszkowi Klin za dofinansowanie naszego klubu. Odwdzięczymy się najlepiej jak umiemy, czyli wynikami sportowym – mówi Eugeniusz Adamów.

Marlena Karwacka oraz Daria i Wiktoria Pikulik to najlepsze kolarki torowe w Polsce, które wywalczyły kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021. Ich ciężka praca została zauważona i doceniona przez lokalnych przedsiębiorców co zaowocowało podpisaniem umowy o współpracy.

Poprzedni artykułZakończyły się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich
Następny artykułDaniel Staniszewski w ekipie Mazowsze Serce Polski do IO w Paryżu