www.trackworldcup.co.uk

Jeśli nie macie jeszcze biletów na mistrzostwa świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie, mamy dla Was świetną wiadomość. Do rozdania mamy bilety VIP. Wystarczy jedynie prawidłowo odpowiedzieć na 3 pytania.

Do wygrania mamy po sześć całodniowych biletów VIP na środę lub czwartek. Miejsca charakteryzują się najlepszym widokiem na tor (okolice linii mety). Dzięki temu będziecie mogli na własnej skórze przeżyć emocje podczas rywalizacji i komfortowo obserwować sytuację na torze. Wejściówka zawiera także catering. Sponsorem biletów jest Tissot – oficjalny chronometrażysta Mistrzostw Świata w Pruszkowie.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać bilety? Wystarczy odpowiedzieć na 3 pytania. Odpowiedź na większość z nich można znaleźć na naszej stronie.

  1. Ile medali zdobyli polscy kolarze torowi w historii na mistrzostwach świata?
  2. Jakie było najwyższe miejsce, które zajęła reprezentacja Polski w klasyfikacji medalowej mistrzostw świata?
  3. Ile waży maszyna startowa (Tissot Timing Starting Gate) do wyścigów ze startu zatrzymanego?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl do wtorku, 26.02.2019. Prosimy o napisanie w treści maila, w który dzień chcecie się wybrać do Pruszkowa: środa (27.02) czy czwartek (28.02).

Zwyciężą te osoby, które najszybciej prawidłowo odpowiedzą na powyższe pytania. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Bilety będę do odbioru w środę lub czwartek na pruszkowskim torze, przed rozpoczęciem rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu > tutaj

 

Poprzedni artykułPruszków 2019: Mistrzostwa świata w pigułce
Następny artykułPruszków 2019: Skład reprezentacji Niemiec
Kamil Karczmarek
Dziennikarz z zamiłowania. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportu. Od kolarstwa szosowego, po BMX, do saneczkarstwa, snowboardu i bobslei. Student turystyki historycznej.