Zakończyła się rywalizacja w Pucharze Narodów w Dżakarcie. Ostatniego dnia imprezy rozegrano zmagania w sprincie i madisonie mężczyzn, a także keirinie i omnium kobiet.
W niedzielę rozegrano zmagania w sprincie mężczyzn, w którym Polskę reprezentowali Rafał Sarnecki i Mateusz Rudyk. Pierwszy z Polaków odpadł z rywalizacji w 1/16 finału, gdzie trafił na chińskiego zawodnika Yu Zhou. Mateusz Rudyk zakończył zmagania w kolejnej rundzie, w której mierzył się z Mohdem Azizulhasnim Awangiem (Malezja). Ostatecznie w finale A spotkali się Harrie Lavreysen (Holandia) i Kaiya Ota (Japonia). Lepszy okazał się mistrz świata, który sięgnął po kolejne zwycięstwo w Dżakarcie. Podium uzupełnił Mikhail Yakovlev (Izrael) – w biegach o brąz pokonał on Yu Zhou.
Sprinterki rywalizowały natomiast w keirinie, w którym zwyciężyła Japonka Mina Sato, pokonując w finałowym biegu między innymi Mathilde Gros (Francja) i swoją rodaczkę, Fuko Umekawę. Urszula Łoś zakończyła rywalizację na 11. pozycji, a Marlena Karwacka nie zdołała awansować do półfinału.
Podobnie jak w mistrzostwach Europy, madison mężczyzn był bardzo szybki, co utrudniało próby ataków i nadrobienia okrążenia. Od początku na finiszach punktowali głównie Niemcy (Theo Reinhardt / Roger Kluge), Holendrzy (Yoeri Havik / Jan-Willem van Schip) i Nowozelandczycy (Campbell Stewart / Aaron Gate). To właśnie ostatnia para jako pierwsza zdecydowała się na atak, jednak nie udało im się zdobyć 20 punktów.
Zdołali tego dokonać natomiast Holendrzy i Niemcy, którzy ruszyli do przodu na około 75 rund do mety i nadrobili rundę, oddalając się od swoich rywali. W końcówce obie reprezentacje ponownie zdublowały stawkę, wraz z Nową Zelandią, Danią (Tobias Hansen / Robin Skivild) i Japończykami z Team Bridgestone Cycling (Eiya Hashimoto / Naoki Kojima). Ostatecznie w rywalizacji zdecydowanie zwyciężyli Niemcy (97), przed Holendrami (83) i Nowozelandczykami (59). Polacy – Wojciech Pszczolarski i Filip Prokopyszyn – po stracie 40 punktów wycofali się z rywalizacji.
Po pierwszych dwóch konkurencjach w omnium kobiet prowadziła Ally Wollaston (Nowa Zelandia), która była najszybsza w scratchu i zajęła drugie miejsce w wyścigu tempowym. W zmaganiach na kreskę na drugiej pozycji uplasowała się Neah Evans (Wielka Brytania), a wyścig tempowy padł łupem Clary Copponi (Francja).
Wyścig eliminacyjny to kolejne zwycięstwo Ally Wollaston, która do finałowej konkurencji omnium przystąpiła mając 118 punktów na swoim koncie. Podium uzupełniały wtedy Clara Copponi (102) i Neah Evans (98). Kolejność w czołowej trójce po wyścigu punktowym nie uległa zmianie – zwiększyły się tylko zdobycze punktowe.
W omnium triumfowała Ally Wollaston (158), przed Clarą Copponi (139) i Neah Evans (124), a na czwartej pozycji uplasowała się Amalie Dideriksen (119). Polki nie startowały.