Za kolarzami drugi dzień finału Six Day Series w Brisbane. W głównej klasyfikacji prowadzą Leigh Howard i Kelland O’Brien. Wojciech Pszczolarski/Daniel Staniszewski zajmują 4. miejsce.

Duety rozpoczęły drugi dzień finału od madisona. Żadna z ważnych par nie straciła okrążenia. Najwięcej punktów na lotnych premiach zdobyli Stephen Hall/Joshua Harrison. Po interesującym finiszu Cameron Scott/Sam Welsford wygrali wyścig eliminacyjny. Polacy zajęli w nim 10. miejsce.

Potem rozegrano wyścig punktowy. Na długi finisz zdecydował się Maximilian Beyer, który został zwycięzcą konkurencji. Wojciech Pszczolarski uplasował się na 11. pozycji z dorobkiem punktu. Następnie odbyła się pierwsza część czasówki na 250 metrów. Pszczolarski i Staniszewski uzyskali czas 13,102. Nasz duet prowadzi, ale jutro pojedzie jeszcze 6 mocnych par.

Ostatnią konkurencją wieczoru był 45-minutowy madison. Polacy jechali aktywnie i nadrobili 3 okrążenia. Jedną rundę więcej zyskali Cameron Scott/Sam Welsford i Henning Bommel/Andreas Muller. Australijczycy triumfowali w wyścigu. W czołówce klasyfikacji generalnej jest bardzo ciasno. Trzy najlepsze duety mają taki sam bilans okrążeń. Prowadzenie utrzymali Howard/O’Brien, którzy mają 3 punkty przewagi nad Scottem/Welsfordem i 4 punkty nad Havikiem/Stroetingą. Pszczolarski/Staniszewski awansowali na 4. miejsce ze stratą okrążenia.

Drugiego dnia panie rywalizowały w duetach. Madison wygrały Alex Manly/Amy Cure po zaciętej walki z Katie Archibald/Trine Schmidt. Brytyjka i Dunka okazały się najlepsze w wyścigu eliminacyjnym. Archibald zdecydowanie prowadzi w klasyfikacji generalnej.

Ethan Mitchell i Patrick Constable walczą o zwycięstwo wśród sprinterów. Nowozelandczyk wygrał wyścig na 200 metrów ze startu lotnego. W finale sprintu Australijczyk okazał się od niego lepszy.

W keirinie Zac Williams na linii mety wyprzedził Shane’a Perkinsa. W klasyfikacji generalnej Ethan Mitchell ma 2 punkty przewagi nad Patrickiem Constablem.