Polski Związek Kolarski poinformował o przeniesieniu na bliżej nieokreślony termin Pucharu Polski Juniorów i Młodzieżowców (26-28.02.2021) oraz Pucharu Polski Juniorów Młodszych (5-7.02.2021), które miały odbyć się na welodromie w Pruszkowie.

Puchary Polski Juniorów i Młodzieżowców, a także Juniorów Młodszych miały być pierwszymi torowymi zawodami Polskiego Związku Kolarskiego w 2021 roku. Zaplanowane na koniec lutego i początek marca zawody nie odbędą się jednak „ze względów organizacyjnych”.

Zmagania juniorów młodszych miały być również pierwszą serią eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Polski Związek Kolarski poinformował, że imprezy zostaną przesunięte na późniejszy termin, o którym powiadomi w osobnym komunikacie.

Drugie zawody z cyklu Pucharu Polski dla juniorów i kolarzy do lat 23. mają odbyć się w dniach 26-28 marca (Pruszków), natomiast PP juniorów młodszych (II seria eliminacji do OOM) zaplanowany jest w terminie 23-25 kwietnia (Kalisz).

Treść komunikatu PZKol-u z 10 lutego 2021 roku:

Polski Związek Kolarski informuje, iż Puchar Polski Juniorów i U23, który miał odbyć się w Pruszkowie 26-28 lutego, a także Puchar Polski Juniorów Młodszych a zarazem I seria Eliminacji do OOM zaplanowane na 5-7 marca, ze względów organizacyjnych zostały przesunięte na późniejszy termin .

O nowym terminie powiadomimy w osobnym komunikacie.”