Strona główna Świat Pruszków 2019: Szczegółowy harmonogram zawodów

Pruszków 2019: Szczegółowy harmonogram zawodów

0
fot. UCI

Mistrzostwa świata w kolarstwie torowym w Pruszkowie rozpoczną się już za niecałe trzy tygodnie, 27 lutego, dlatego poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram zawodów. Zapraszamy do zapoznania się i na welodrom – Natorze.pl też tam będzie!  

Środa, 27 lutego 

13:00 – 16:15 Wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet (kwalifikacje), Wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn (kwalifikacje)

17:30 Ceremonia otwarcia

18:00-21:40 Sprint drużynowy kobiet i mężczyzn (kwalifikacje), scratch kobiet na 10 km, sprint drużynowy kobiet i mężczyzn (pierwsza runda), scratch kobiet na 10 km (dekoracja), wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn (pierwsza runda), sprint drużynowy kobiet i mężczyzn (walka o miejsca 3-4 i 1-2), sprint drużynowy kobiet i mężczyzn (dekoracje)

Czwartek, 28 lutego

14:30-17:10 Sprint kobiet (kwalifikacje), keirin mężczyzn (pierwsza runda), sprint kobiet (1/16 finału), keirin mężczyzn (repasaże), sprint kobiet (1/8 finału)

18:30-22:20 Wyścig drużynowy na dochodzenie (pierwsza runda), sprint kobiet (pierwszy ćwierćfinał), keirin mężczyzn (druga runda), wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn (finał), sprint kobiet (drugi ćwierćfinał), scratch mężczyzn na 15 km, sprint kobiet (trzeci ćwierćfinał), wyścig drużynowy na dochodzenie mężczyzn (dekoracja), scratch mężczyzn na 15 km (dekoracja), keirin mężczyzn (walka o miejsca 7-12), keirin mężczyzn (walka o miejsca 1-6), wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet (finał), keirin mężczyzn (dekoracja), wyścig drużynowy na dochodzenie kobiet (dekoracja)

Piątek, 1 marca

15:00 – 17:20 Omnium kobiet – wyścig I (scratch 7,5 km), jazda na czas na kilometr mężczyzn (kwalifikacje), wyścig indywidualny na dochodzenie mężczyzn (kwalifikacje), omnium kobiet – wyścig II (wyścig tempo 7,5 km)

18:30 – 22:10 Wyścig punktowy mężczyzn na 40 km, sprint kobiet (pierwszy półfinał), omnium kobiet – wyścig III (wyścig eliminacyjny), sprint kobiet (drugi półfinał), jazda na czas na kilometr mężczyzn (finał), wyścig punktowy mężczyzn na 40 km (dekoracja), sprint kobiet (trzeci półfinał), wyścig indywidualny na dochodzenie mężczyzn (walka o miejsca 3-4 i 1-2), sprint kobiet (pierwszy wyścig o miejsca 3-4 i 1-2), omnium kobiet – wyścig IV (punktowy na 20 km), sprint kobiet (drugi wyścig o miejsca 3-4 i 1-2), jazda na czas mężczyzn na jeden kilometr (dekoracja), wyścig indywidualny na dochodzenie mężczyzn (dekoracja), sprint kobiet (trzeci wyścig o miejsca 3-4 i 1-2), omnium kobiet (dekoracja), sprint kobiet (dekoracja)

Sobota, 2 marca

12:00 – 16:00 Jazda na czas kobiet na 500 m (kwalifikacje), sprint mężczyzn (kwalifikacje), omnium mężczyzn – wyścig I (scratch na 10 km), sprint mężczyzn 1/16 finału, wyścig indywidualny na dochodzenie kobiet (kwalifikacje), sprint mężczyzn (1/8 finału), omnium mężczyzn – wyścig II (wyścig tempo na 10 km)

17:00 – 20:15 Jazda na czas kobiet na 500 metrów (finał), sprint mężczyzn (pierwszy ćwierćfinał), madison kobiet na 30 km, omnium mężczyzn – wyścig III (wyścig eliminacyjny), sprint mężczyzn (drugi ćwierćfinał), madison kobiet na 30 km (dekoracja), wyścig indywidualny na dochodzenie kobiet (walka o miejsca 3-4 i 1-2), sprint mężczyzn (trzeci ćwierćfinał), omnium mężczyzn – wyścig IV (wyścig punktowy na 25 km), wyścig indywidualny na dochodzenie kobiet (dekoracja), omnium mężczyzn (dekoracja)

Niedziela, 3 marca

12:00 – 13:15 Sprint mężczyzn (pierwszy półfinał), keirin kobiet (pierwsza runda), sprint mężczyzn (drugi półfinał), keirin kobiet (repasaże), sprint mężczyzn (trzeci półfinał)

14:00 – 17:00 Wyścig punktowy kobiet na 25 km, sprint mężczyzn (walka o miejsca 3-4 i 1-2, pierwszy bieg), madison mężczyzn na 50 km, keirin kobiet (druga runda), wyścig punktowy kobiet na 25 kilometrów (dekoracja), sprint mężczyzn (walka o miejsca 3-4 i 1-2, drugi bieg), madison mężczyzn na 50 km (dekoracja), keirin kobiet (walka o miejsca 7-12), keirin kobiet (walka o miejsca 1-6), sprint mężczyzn (walka o miejsca 3-4 i 1-2, trzeci bieg), keirin kobiet (dekoracja), sprint mężczyzn (dekoracja)