Nadszedł ten dzień, kiedy kibice kolarstwa w Polsce powinni dodać do swoich zakładek w przeglądarce internetowej kolejną – www.natorze.pl. Pierwsza strona o kolarstwie torowym w Polsce rozpoczyna działalność!

Serwis Natorze.pl jest bliźniaczą stroną Naszosie.pl – największego polskiego serwisu internetowego o kolarstwie szosowym, która może poszczycić się milionem unikalnych użytkowników rocznie oraz dziesięcioma milionami odsłon rocznie.

Obok szosowego, fascynujemy się kolarstwem torowym i mamy nadzieję, że przyczynimy się do większej popularyzacji tej dyscypliny sportu – tylko pozornie polegającej na jeździe w kółko. Będziecie mogli się o tym przekonać odwiedzając Natorze.pl.

Na stronie będziemy publikować najświeższe newsy, sprawozdania z wyścigów krajowych oraz międzynarodowych, informacje o sprzęcie, nowinkach technicznych, a także artykuły o historii kolarstwa torowego. Nie zabraknie również wywiadów z bohaterami toru.

Dziękuję za pomoc przy zbudowaniu serwisu: Marcie Wiśniewskiej, Maciejowi Mikołajczykowi, Monice Skórze, Markowi Mrozowi i Sławkowi Nicińskiemu.

Dziękuję też za wsparcie i wiarę w powodzenie tego projektu szwajcarskiej marce Tissot, która od lat wspiera kolarstwo torowe i zaufała także nam. Odwdzięczymy się z nawiązką!

Więcej o nas można przeczytać w zakładkach O Natorze.pl oraz Redakcja.

Zapraszamy i witamy!

Redaktor naczelny – Marek Bala

Poprzedni artykułPuchar Świata w Berlinie – dzień 1. Polacy bez medali
Następny artykułKristina Vogel wyjątkowym gościem Pucharu Świata w Berlinie
Marek Bala
Pomysłodawca, założyciel i właściciel natorze.pl oraz naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.