W związku z dynamicznym rozwojem serwisu natorze.pl, poszukujemy sympatyków “toru”, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu.

Natorze.pl to pierwszy serwis o kolarstwie w torowym w Polsce, który rozpoczął działalność w grudniu 2018 roku. Jest on bliźniaczą stroną Naszosie.pl – największego polskiego serwisu internetowego o kolarstwie szosowym, która może poszczycić się milionem unikalnych użytkowników rocznie oraz dziesięcioma milionami odsłon rocznie. Redakcję Natorze.pl tworzą po części dziennikarze znani z Naszosie.pl, oraz nowe twarze.

Zadania: pisanie i redagowanie tekstów z kolarskiego świata, wyszukiwanie interesujących tematów, także ze stron zagranicznych, wspomaganie pracy redakcji, dbałość o wysoką jakość merytoryczną tekstów, praca także w weekendy.

Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy dziennikarza newsowego, umiejętność wyszukiwania ciekawych informacji, posługiwanie się poprawną polszczyzną, ogólna wiedza o kolarstwie torowym, mile widziana znajomość języka angielskiego, otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy: pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, możliwość współtworzenia pierwszego serwisu o kolarstwie torowym w Polsce, pracę przy torowych imprezach polskich i zagranicznych.

Jeśli spełniasz wyżej wymienione wymagania, prześlij swoją aplikację zawierającą CV na adres: kontakt@naszosie.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Uwagi dodatkowe:

1. Dane osobowe przekazane przez uczestników rekrutacji do natorze.pl z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagodnej 11 lok. 2 (administratora danych) będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przepisów ustawy Kodeks pracy. Każdy uczestnik rekrutacji posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, aktualizacji, uzupełniania i usuwania.
2. Natorze.pl zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. 3. Natorze.pl może w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć rekrutację bez wyłaniania kandydatów.

Poprzedni artykułOrlen Grand Prix Poland 2019: Rywalizacja w Pruszkowie zakończona
Następny artykułWojciech Pszczolarski nie wystartuje na mistrzostwach Europy
Marek Bala
Pomysłodawca, założyciel i właściciel natorze.pl oraz naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.