fot. Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent

Od wtorku do niedzieli będziemy mogli śledzić zmagania w Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent, podczas których trzy zawodniczki i sześciu zawodników będzie walczyło o uzyskanie najlepszego czasu przejazdu jednego okrążenia na welodromie Kuipke.

Dziś rozpocznie się sześciodniówka w Gandawie. Ze względu na pandemię koronawirusa nie zobaczymy klasycznej rywalizacji w parach. Zawody będą rozgrywane w znacznie zmienionej formie – trzy zawodniczki – Lotte Kopecky, Julie De Wilde i Shari Bossuyt – oraz sześciu zawodników – Iljo Keisse, Jules Hesters, Otto Vergaerde, Fabio van den Bossche, Gerben Thijssen, Kenny De Ketele i Iljo Keisse przez sześć dni będą rywalizowali o uzyskanie najlepszego czasu przejazdu jednego okrążenia na legendarnym welodromie Kuipke. Tor ma długość 166,66 metra.

Dla urozmaicenia zmagań i zachęcenia kibiców do ich śledzenia, będą oni mogli bezpłatnie wytypować zwycięzcę i zwyciężczynię oraz czas, który osiągną wybrani kolarze. Wygrani zabawy dla fanów otrzymają dwa bilety VIP na przyszłoroczne Lotto Zesdaagse Vlaanderen-Gent, które zaplanowane jest w terminie 16-21 listopada 2021 roku. Formularz konkursowy można znaleźć tutaj. Należy wypełnić go do godziny 12:00 17 listopada.
https://www.facebook.com/402942206422182/posts/3399809980068708/

Poprzedni artykułPłowdiw 2020: Polki czwarte w madisonie, Polacy na 9. miejscu
Następny artykułVictor Campenaerts o planach próby pobicia jego rekordu w jeździe godzinnej
Kacper Krawczyk
Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz szosy, uwielbia ściganie na torze. Weekendami toczy na rowerze nierówną walkę z podkrakowskimi podjazdami.