Na torze w Hongkongu zakończyły się trzydniowe zawody Six Day Series. W zawodach sprinterek Urszula Łoś była trzecia. W głównej rywalizacji Wojciech Pszczolarski/Daniel Staniszewski zajęli 9. miejsce.

Liderami po dwóch dniach z dużą przewagą byli Kenny de Ketele i Yoeri Havik. Pierwszą konkurencją trzeciego dnia był wyścig eliminacyjny. Wygrali go Daniel Holloway i Adrian Hegyvary, którzy mieli szansę na drugie miejsce w całej klasyfikacji. Wojciech Pszczolarski i Daniel Staniszewski zajęli 7. pozycję.

Holloway i Hegyvary wygrali także wyścig na 250 metrów na czas z wynikiem 12,898. Drugie miejsce zajęli De Ketele i Havik. Polacy uzyskali 15. rezultat – 14,371. W wyścigu punktowym na 10 kilometrów najlepsi okazali się Marc Hester i Jesper Morkov z dorobkiem 20 punktów. Amerykanie tym razem byli na drugiej pozycji. Pszczolarski i Staniszewski zdobyli punkt i zajęli 12. miejsce.

Zawody tradycyjnie zakończyły się godzinnym madisonem. Kenny de Ketele/Yoeri Havik nadrobili 2 okrążenia i wygrali wyścig oraz całe zmagania w Hongkongu. Świetnie pojechali Andreas Graf/Andreas Muller, którzy nadrobili o rundę więcej niż ich najgroźniejsi rywale w walce o drugie miejsce. Trzecią lokatę zajęli Daniel Holloway/Adrian Hegyvary. Wojciech Pszczolarski i Daniel Staniszewski nadrobili okrążenie w początkowej fazie madisona. Polski duet uplasował się na 9. miejscu w klasyfikacji ze stratą 5 rund.

Ze względu na start Urszuli Łoś byliśmy zainteresowani zawodami sprinterek. Ostatniego dnia nasza zawodniczka zajęła 3. miejsce na 200 metrów ze startu lotnego z czasem 11,540. Następnie Łoś była piąta w keirinie, który wygrała Nicky Degrendele. Belgijka wyprzedziła nieznacznie w klasyfikacji naszą sprinterkę. Jednak Urszula Łoś musiała powrócić na trzecie miejsce, gdyż jechała w sprincie w wyścigu o trzecie miejsce, a Degrendele o piąte. Polka wygrała z Yin Yin Li. W wielkim finale Wai Sze Lee pokonała Miriam Welte i pewnie wygrała w klasyfikacji generalnej.

Pavel Kelemen ostatniego dnia wygrał wyścig na 200 metrów oraz finał sprintu. Drugi w tych konkurencjach był Shane Perkins. Rosjanin triumfował w keirinie. W klasyfikacji generalnej najlepszy okazał się Kelemen.

Trzeciego dnia panie na średnich dystansach rozegrały dwie konkurencje – madison na 20 kilometrów i scratch na 10 kilometrów. Madison pewnie wygrały Neah Evans i Emily Nelson, które pomiędzy sobą walczyły o zwycięstwo w klasyfikacji łącznej. W finałowym scratchu Nelson finiszowała przed Evans. Jednak to Neah Evans triumfowała w klasyfikacji generalnej o 2 punkty przed swoją rodaczką.